0521-57 00 27 kontakt@capfor.se

Kontakt

Välkommen att höra av dig till oss och berätta om din situation och hur vi kan hjälpa dig. Vi erbjuder både fysiska möten och interaktiva möten genom tex Zoom eller Teams (videomöten).

Välkommen att höra av dig till oss och berätta om din situation och hur vi kan hjälpa dig. Vi erbjuder både fysiska möten och interaktiva möten genom tex Zoom eller Teams (videomöten).

Tomas Blom

Tomas Blom

Mail: tomas.blom@capfor.se
Mobil: 070-609 01 64

LÄS MER

Nicklas Arvidsson

Nicklas Arvidsson

Mail: nicklas.arvidsson@capfor.se
Mobil: 070-609 93 36

LÄS MER

Anders Andersson

Anders Andersson

Mail: anders.andersson@capfor.se
Mobil: 0725-70 76 10

LÄS MER

Liselott Lind

Liselott Lind

Mail: liselott.lind@capfor.se
Mobil: 0521-570027

LÄS MER

Anna-Therese Hernqvist

Anna-Therese Hernqvist

Mail: anna-therese.hernqvist@capfor.se
Mobil: 073-5063165

LÄS MER

Joakim Dahlén

Joakim Dahlén

Mail: joakim.dahlen@capfor.se
Mobil: 070-380 98 60

LÄS MER

Adress

A F Carlssons Gata 15
Vänersborg

Öppettider

mån-fre: 08.00-17.00
lör, sön: stängt